Szkoła Branżowa
Zaplanuj przyszłość razem z nami.

W związku z reformą oświaty planujemy przekształcenie Gimnazjum Społecznego Stowarzyszenia Oświatowego w Branżową Szkołę I stopnia. Nabór do pierwszej klasy rozpocznie się w roku 2019. Szkoła branżowa stawia przede wszystkim na naukę zawodu. Będzie to bardzo dobra propozycja dla absolwentów gimnazjów i uczniów klas ósmych, którzy chcą zdobyć poszukiwany zawód na rynku pracy. Oferta szkoły branżowej będzie dostosowana do aktualnych potrzeb rynku pracy. Rekrutacja obejmie następujące kierunki:

• kucharz 512001
  • sprzedawca 522301
  • rolnik 613003
  • murarz-tynkarz 711204
  • dekarz 712101
  • monter sieci, instalacji sanitarnych 712618
  • monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905
  • mechanik pojazdów samochodowych 723103
  • cukiernik 751201
  • piekarz 751204
  • stolarz 752205
  • krawiec 753105

Nauka przedmiotów ogólnych będzie odbywała się w naszej szkole, natomiast przedmioty zawodowe prowadzone będą przez cech rzemiosł w Zduńskiej Woli. Społeczne Stowarzyszenie Oświatowe dysponuje autobusami, które pozwolą rozwiązać problemy z lokalizacją a także stworzą nie tylko atrakcyjną ofertę edukacyjną, ale także turystyczną.
Po skończeniu szkoły branżowej wykształcenie można uzupełnić w szkole branżowej II stopnia i zdobyć tytuł technika.

Strona głównaWydarzeniaKomunikatyO nasGrono Pedagogiczne Projekt"Mów, niech Cię usłyszy swiat"