Strona główna Wydarzenia Rodzice Dokumenty szkolne O nas Grono Pedagogiczne Szkoła Branżowa

Absolwenci

Logo


Powróćmy na chwilę do wspomnień. Od roku 2002, w którym pierwsi absolwenci opuścili mury naszej szkoły, minęło już kilka lat. Wielu z nich skończyło studia, znalazło dobrą pracę, a nawet założyło swoje rodziny. Przypomnijmy sobie kto to był.



1999-2002

  1. Antoszczyk Anna
  2. Gurazda Anna
  3. Jakubowski Cezary
  4. Karolczak Agata
  5. Klimczak Paulina
  6. Nastarowicz Bartłomiej
  7. Ogłaza Łukasz
  8. Pietrzak Zbigniew
  9. Sarnik Piotr
  10. Sowińska Emilia
  11. Urbański Tomasz
  12. Wilmańska Aneta
  13. Wrońska Karolina
  14. Wrzesiński Krzysztof

2000-2003
wychowawczyni - p. Aneta Kulka

  1. Błaszczyńska Emilia
  2. Ciołkowska Annna  
  3. Frątczak Agata
  4. Łukasiewicz Małgorzata
  5. Nastarowicz Karolina
  6. Ogłaza Damian
  7. Owczarek Krzysztof
  8. Pawelec Anna
  9. Pawęta Marta
  10. Pietras Lidia
  11. Płusa Ryszard
  12. Ruda Jakub
  13. Siekierska Zdzisława
  14. Szczepaniak Mariusz
  15. Sztendel Magdalena
  16. Zbijewski Michał

2001-2004
wychowawczyni - p. Małgorzata Gałczyńska

  1. Białkowska Monika
  2. Błaszczyk Magdalena
  3. Ciesielski Paweł
  4. Durka Ewelina
  5. Fajkowski Piotr
  6. Frant Dominik
  7. Górzyński Krzysztof
  8. Kostecki Grzegorz
  9. Kowalski Dawid
  10. Krawczyk Witold
  11. Kroczyński Mateusz
  12. Kubiak Paulina
  13. Kuster Adrian
  14. Michalak Tomasz
  15. Ogłaza Emilia
  16. Owczarek Anna
  17. Pawelec Małgorzata
  18. Rudecki Bartosz
  19. Szczepaniak Kamila
  20. Wojtalak Sebastian
  21. Wrzesińska Edyta
  22. Ziółkowski Tomasz

2002-2005
wychowawczyni - p. Alina Pawłowska

  1. Ciołkowska Monika
  2. Duszyński Grzegorz
  3. Filipczak Piotr
  4. Frank Piotr
  5. Gurazda Łukasz
  6. Jagieła Anna
  7. Jarzyńska Marta
  8. Karolczak Marcin
  9. Kramarska Marta
  10. Kubiak Mateusz
  11. Kuźnicki Mateusz
  12. Manios Michał
  13. Nowak Michał
  14. Pietrzykowska Ewa
  15. Pietrzykowska Honorata
  16. Pietrzykowski Przemysław
  17. Rybiński Paweł
  18. Sztendel Artur
  19. Sztendel Damian
  20. Ubańska Emilia
  21. Wolska Malwina

2003-2006
wychowawczyni - p. Aneta Kulka

  1. Wawrzyniak Estika
  2. Łuczak Karolina
  3. Rudecka Dominika
  4. Płusa Izabela
  5. Wrońska Katarzyna
  6. Śmiechura Kinga
  7. Jaszczak Renata
  8. Kowalczyk Agata
  9. Rychłowski Przemysław
  10. Kubiak Mariusz
  11. Ziółkowski Tomasz
  12. Grzelczyk Sebastian
  13. Łukomski Dariusz
  14. Kroczyński Adrian
  15. Ciepłowski Dominik
  16. Śmiechura Łukasz
  17. Ciepłowski Łukasz
  18. Jerczyński Damian
  19. Matuszek Krystian
  20. Niewiadomski Łukasz
  21. Pietrzak Łukasz
  22. Placek Piotr
  23. Skrobiranda Adam
  24. Stupski Damian

2004-2007
wychowawca - p. Jarosław Kaczmarek

  1. Durka Ewelina
  2. Durka Katarzyna
  3. Fajkowska Agata
  4. Frank Michał
  5. Frątczak Ewelina
  6. Górzyński Piotr
  7. Jabłoński Łukasz
  8. Jagieła Marta
  9. Kolasa Piotr
  10. Kowalski Adrian
  11. Kubiak Adam
  12. Kudanowski Przemysław
  13. Kuźnicki Łukasz
  14. Mikołajczyk Sebastian
  15. Ogłaza Rafał
  16. Pietrzykowski Bartłomiej
  17. Przygocka Justyna
  18. Ruta Andżelika
  19. Skrobiranda Emilia
  20. Snowarski Łukasz
  21. Sobczak Ewelina
  22. Sztendel Krzysztof
  23. Wilmańska Barbara
  24. Wiśniak Dariusz
  25. Wolska Anna
  26. Wolska Elwira

2005-2008
wychowawca - p. Anna Dąbrowska

  1. Antoszczyk Katarzyna
  2. Białkowska Żaneta
  3. Ciepłowska Agnieszka
  4. Ciepłucha Mateusz
  5. Ciesielski Damian
  6. Duszyńska Jowita
  7. Frank Natalia
  8. Frant Agnieszka
  9. Gogolewska Klaudia
  10. Gurazda Piotr
  11. Kacprzak Anna
  12. Kolasa Aleksandra
  13. Kuster Karolina
  14. Matusiak Emilia
  15. Matusiak Rafał
  16. Mikołajczyk Martyna
  17. Nowak Wojciech
  18. Płusa Damian
  19. Rychłowski Radosław
  20. Salbierz Agnieszka
  21. Sobolewski Łukasz
  22. Śmiechura Jakub
  23. Wesołowski Łukasz
  24. Wilczyński Marcin
  25. Zając Natalia
  26. Zbijewska Iwona

2006 - 2009
wychowawca - p. Aneta Kulka

  1. Filipczak Dominik
  2. Grober Mateusz
  3. Jakubiak Natalia
  4. Jarzyński Michał
  5. Kowalczyk Krzysztof
  6. Kuźnicka Izabela
  7. Michalak Grzegorz
  8. Pietrzak Piotr
  9. Przygocka Patrycja
  10. Sarnik Krzysztof
  11. Skrobiranda Ewelina
  12. Snowarska Małgorzata
  13. Sobczak Damian
  14. Soboska Kamila
  15. Stelmasiak Bogumiła
  16. Supa Szymon
  17. Szustecki Mateusz
  18. Świt Piotr
  19. Wolska Marlena
  20. Wolska Roksana
  21. Wójciński Artur
  22. Wrzesiński Jakub

2007 - 2010
wychowawca - p. Jarosław Kaczmarek

  1. Fred Bartosz
  2. Sarnik Bartłomiej
  3. Urbański Kacper
  4. Wilmański Mateusz
  5. Gańko Nina
  6. Rzeszewska Beata
  7. Staniewska Gabriela
  8. Wroński Piotr
  9. Kubiak Monika
  10. Śliwińska Monika
  11. Śliwińska Sylwia
  12. Szymczak Gabriela
  13. Grzelczyk Damian
  14. Kapituła Michał
  15. Frank Mateusz
  16. Kroczyńska Martyna
  17. Kroczyńska Julita
  18. Świt Karolina
  19. Kacprzak Kinga
  20. Stupski Radosław
  21. Ciepłucha Paulina

2008 - 2011
Wychowawczyni - p. Anna Dąbrowska

  1. Jakubowska Marta
  2. Staszek Maja
  3. Kuźnicka Dorota
  4. Sobczak Martyna
  5. Zając Angelika
  6. Marczewska Justyna
  7. Urbańska Katarzyna
  8. Gurazda Magdalena
  9. Snowarska Anna
  10. Ciepłowska Justyna
  11. Urbański Konrad
  12. Ciesielski Michał
  13. Jakubiak Krystian
  14. Majtczak Marcin
  15. Gogolewski Piotr
  16. Kuźnicki Przemysław
  17. Wesołowski Przemysław
  18. Węglewski Damian
  19. Jaruga Stanisław
  20. Kubis Adrian
  21. Wesołowski Michał

2009 - 2012
wychowawca - p. Aneta Kulka

  1. Banasiak Marcin
  2. Boczkowska Agata
  3. Dzieniakowski sebastian
  4. Jagieła Bartosz
  5. Jakubczak Piotr
  6. Jarczak Kalina
  7. Kacprzak Sylwia
  8. Koniarczyk Adrian
  9. Kroczyński Rafał
  10. Kubiak Anna
  11. Kubiak Justyna
  12. Kubiak Szymon
  13. Kubis Hubert
  14. Kudanowska Natalia
  15. Kuźnicka Agata
  16. Kuźnicka Justyna
  17. Pietrzykowska Ewelina
  18. Salbierz Anna
  19. Skrobiranda Paweł
  20. Snowarska Karolina
  21. Spętany Przemysław
  22. Staszek Łukasz
  23. Sztendel Sebastian
  24. Urbańska Magdalena
  25. Urbański Paweł
  26. Woźniak Tomasz
  27. Zduniak Mateusz

2010-2013
wychowawca - p. Jarosław Kaczmarek

  1. Banasiak Przemysław
  2. Błaszczyński Dominik
  3. Duszyńska Karolina
  4. Herman Kinga
  5. Koniarczyk Angelika
  6. Król Artur
  7. Krystek Paulina
  8. Kubiak Magdalena
  9. Marczak Weronika
  10. Marczewska Aleksandra
  11. Nowak Patrycja
  12. Pawelec Katarzyna
  13. Rólczak Kamila
  14. Rzeszewski Sławomir
  15. Stelmasiak Gabriel
  16. Sztendel Milena
  17. Śliwiński Mateusz
  18. Urbański Sławomir
  19. Wesołowski Michał
  20. Wójcińska Sylwia
  21. Zduniak Paulina

2011 - 2014
wychowawca - p. Anna Dąbrowska

  1. Beliniak Maciej
  2. Gaca Michał
  3. Kubiak Ewelina
  4. Kudanowski Mateusz
  5. Maciaszczyk Tomasz
  6. Mrozowska Magdalena
  7. Płusa Alicja
  8. Płusa Patryk
  9. Stelmasiak Sylwester
  10. Warycha Adam

2012 - 2015
wychowawca - p. Aneta Kulka

  1. Ciepłucha Adam
  2. Chojnacki Filip
  3. Frątczak Adam
  4. Gurazda Marek
  5. Herman Bartosz
  6. Herman Jakub
  7. Jakubczak Aneta
  8. Kmita Aleksandra
  9. Kroczyńska Anna
  10. Maciaszczyk Piotr
  11. Pietrzykowska Beata
  12. Snowarski Wojciech
  13. Wolska Justyna
  14. Zając Mateusz

2013 - 2016
wychowawca - p. Jarosław Kaczmarek

  1. Brzozowski Damian
  2. Frank Wiktoria
  3. Gurazda Anna
  4. Kolasa Patrycja
  5. Lis Dawid
  6. Łuczak Karolina
  7. Majtczak Daniel
  8. Matusiak Magdalena
  9. Nowak Łukasz
  10. Rólczak Dariusz
  11. Soboska Aleksandra
  12. Subczyńska Natalia
  13. Sztendel Patrycja
  14. Wiśniak Natalia
  15. Woźniak Adam

2014 - 2017
wychowawca - p. Anna Dąbrowska

  1. Brzozowski Mateusz
  2. Gurazda Emilia
  3. Herman Wojciech
  4. Ignaczak Aleksandra
  5. Kaczmarek Marcin
  6. Krystek Aleksandra
  7. Krystek Weronika
  8. Maciaszczyk Piotr
  9. Owczarek Gabriela
  10. Sobolewski Witold
  11. Tylawska Joanna
  12. Wawrzyniak Julia
  13. Wesołowski Witold

 

Klasy
Samorząd Szkolny
Absolwenci
Strona głównaWydarzeniaKomunikatyO nasGrono PedagogiczneKsięga gości